filozzofia

Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris

EKSPERCKOŚĆ I WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

O skuteczności preparatów Pharmaceris świadczą badania prowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym oraz wiedza i wieloletnie doświadczenie zespołu ekspertów z wielu dziedzin, m.in. lekarzy dermatologów, alergologów, farmaceutów, biologów i biologów molekularnych. W oparciu o najnowocześniejsze odkrycia w kosmetologii i najwyższej jakości surowce farmaceutyczne tworzone są innowacyjne receptury dla produktów Pharmaceris, precyzyjnie odpowiadające potrzebom skór problemowych.

filozzofia

Formuły dermokosmetyków Pharmaceris są:

 • Innowacyjne
  powstają w oparciu o najnowsze odkrycia światowej kosmetologii oraz badania własne, których efektem są zgłoszenia patentowe oraz uzyskana ochrona patentowa dla wielu nowych substancji czynnych.
 • Bezpieczne
  tworzone są z najwyższej jakości surowców, używanych w sektorze farmaceutycznym, o laboratoryjnej czystości oraz badanych pod nadzorem dermatologów i lekarzy klinicznych.
 • Skuteczne
  precyzyjnie odpowiadają na potrzeby skór problemowych.
filozzofia

Marka Pharmaceris to innowacyjna polska marka dermokosmetyków z ponad 25-letnim doświadczeniem w pielęgnacji skóry problemowej.

Preparaty Pharmaceris zarówno opierają się na doświadczeniu naukowców, najnowszych doniesieniach naukowych, trendach w kosmetologii, ale także odkryciach naukowców i ekspertów marki, którzy również kreują nowatorskie rozwiązania w pielęgnacji skóry wymagającej:

 • W serii Pharmaceris T (Trądzik) wprowadziliśmy nowatorskie substancje czynne: kwas migdałowy i nadtlenek wodoru.
 • W serii N (Naczynka) jako unikalna marka na rynku wprowadziliśmy witaminę K i jej pochodną.
 • W serii Pharmaceris X (X-Rays) oraz Pharmaceris M (Macierzyństwo) jako pierwsi w Polsce zastosowaliśmy kwas foliowy.
 • W serii Pharmaceris H (Hair) zastosowaliśmy kompleks pobudzający wzrost włosa FGF + kofeina oraz system transportu dermalnego substancji czynnych. Rozwiązanie to zostało docenione oraz objęte ochroną patentową.
 • W serii Pharmaceris N (Naczynka) opatentowaliśmy synergistyczne połączenie antyoksydantów: tioproliny i ergothioneiny.
 • W serii Pharmaceris F (Fluidy) opatentowaliśmy innowacyjne połączenie antyoksydantów: silimaryny i tioproliny.
 • W serii Pharmaceris V (Vitiligo) zastosowaliśmy kompleks kwasu rozmarynowego i tioproliny posiadający patent w zakresie ochrony przed wolnymi rodnikami, do opatentowania zgłosiliśmy też jego działanie przeciwzapalne. Ponadto naryngenina zawarta w produktach serii podlega zgłoszeniu patentowemu w kierunku skuteczności w zmniejszaniu obszarów odbarwionej skóry.
filozzofia

Eksperci naszego Laboratorium systematycznie publikują swoje prace w światowych czasopismach naukowych, w tym tych z Listy Filadelfijskiej – opracowanej i aktualizowanej przez Institute for Scientific Information (ISI).

Czasopisma, w których ukazują się prace naszych badaczy, mają obliczany tzw. Impact Factor (IF), czyli wskaźnik cytowań ustalany corocznie na podstawie zbiorczego indeksu częstotliwości cytowania publikacji naukowych. Prace naszych ekspertów mają wysoki IF – a więc dużą liczbę cytowań przez innych autorów – co oznacza, że wnoszą istotny wkład do rozwoju nauki, a publikowane przez nich treści są zauważane i doceniane w środowisku naukowym.
Znajduje to odzwierciedlenie w licznych zaproszeniach do zaprezentowania wyników swoich badań w czasie kongresów dermatologicznych i towarzyszących im wykładów naukowych, a także w zainteresowaniu innych naukowców do podejmowania tematyki podobnej tematyki w swoich pracach – doktorskich i magisterskich.

*To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.