Formy płatności

Wybierz dogodną metodę płatności:

Zapłać szybkim przelewem online za pośrednictwem PayU. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayU, w którym masz możliwość wybrania swojego banku. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem do naszego sklepu, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do pakowania i wysyłki.

Dokonaj płatności kartą płatniczą VISA, Mastercard. Podczas zamówienia w odpowiednim polu należy wpisać numer karty płatniczej, kod CVV2/CVC2, datę ważności karty oraz Twoje imię i nazwisko.

Realizując transakcję, wybierasz przycisk Google Pay, podajesz adres dostawy i potwierdzasz zamówienie.

Przepisz kod BLIK z aplikacji banku i klikasz zapłać. Potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe.

Jeżeli chcesz w tradycyjny sposób zapłacić za przesyłkę bezpośrednio przy jej odbiorze, wybierz opcję „Płatność przy odbiorze”. Wówczas otrzymasz możliwość uiszczenia opłaty za Twoje zamówienie bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres.

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu: 23 1140 2004 0000 3602 7986 2988 COSMETICS LAB Sp. z o.o. ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. Ułatwi nam to identyfikację przelewu i przyspieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Jeśli natrafisz na jakąkolwiek przeszkodę przy płatności
skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@pharmaceris.com lub dokonaj przelewu tradycyjnego w tytule podając numer zamówienia.
Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie.

Dane do przelewu:
23 1140 2004 0000 3602 7986 2988
COSMETICS LAB Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. Ułatwi nam to identyfikację przelewu i przyspieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.