test

Skuteczność

Skuteczność preparatów Pharmaceris gwarantuje Centrum Naukowo-Badawcze.

Ponad 30-letnie doświadczenie i obecność w jego laboratoriach zespołu ekspertów z wielu dziedzin m.in. lekarzy dermatologów, alergologów, farmaceutów, biologów i biologów molekularnych, umożliwia tworzenie nowoczesnych receptur dermokosmetyków Pharmaceris, w oparciu o najnowocześniejsze odkrycia w kosmetologii i najwyższej jakości surowce farmaceutyczne. Gwarantuje to opracowywanie preparatów na światowym poziomie, precyzyjnie odpowiadającym potrzebom skór problemowych.

 

test

Bezpieczeństwo

Preparaty marki Pharmaceris poddawane są wieloetapowym i wielokierunkowym badaniom in vivo oraz rygorystycznej ocenie dermatologów.

Szereg preparatów podlega również badaniom klinicznym w niezależnych instytutach badawczych – szpitalach i klinikach, uzyskując opinię skutecznych i bezpiecznych dermokosmetyków o wysokiej tolerancji. Wykraczając poza obowiązkowe ramy Centrum Naukowo-Badawcze jako jedyny polski i jeden z niewielu ośrodków na świecie, prowadzi własne badania in vitro i ex vivo, które dają możliwość badania i analizowania skuteczności działania substancji aktywnych na modelach i na specjalnie wyhodowanych komórkach skóry ludzkiej. Dzięki temu receptury marki Pharmaceris poddawane są dokładnym badaniom na każdym etapie ich powstawania, w celu zagwarantowania ich najwyższej skuteczności i bezpieczeństwa.

Marka Pharmaceris nie testuje i nigdy nie testowała na zwierzętach kosmetyków czy też składników wchodzących w skład kosmetyków. Nie zlecamy również takich badań i jesteśmy im całkowicie przeciwni. Ponadto dla każdego surowca stosowanego do produkcji kosmetyków posiadamy deklaracje od producenta danego surowca, odnośnie nie wykonywania testów na zwierzętach.

 

test

Innowacyjność

W najnowszej generacji laboratoriach z wykorzystaniem innowacyjnych składników aktywnych i szerokiej wiedzy ekspertów powstają unikalne na skalę światową receptury – kompleksy, które uzyskują patenty.

Prace naukowe ekspertów marki Pharmaceris i odkrycia w dziedzinie kosmetologii zapewniają liczne publikacje na łamach światowych i prestiżowych magazynów naukowych. Wiedza i doświadczenie naukowców Pharmaceris od lat doceniane jest w świecie kosmetologii, czego efektem są liczne zaproszenia do udziału w kongresach i sympozjach, a także do prowadzenia wspólnych projektów z ośrodkami naukowymi.

*To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.