o-nas

Dermokosmetyki dla skóry problemowej

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne, umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej.

Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzyli 14 specjalistycznych serii z myślą o najbardziej wymagających, trudnych typach skóry, tzw. problemowych. Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym – wskazanym przez literę w nazwie serii.

Dermokosmetyki Pharmaceris tworzą kompleksowe programy pielęgnacyjne o udowodnionej, wysokiej skuteczności i potwierdzonym bezpieczeństwie oraz tolerancji. Preparaty Pharmaceris poddawane są badaniom dermatologicznym i klinicznym na osobach z problemami skóry, w niezależnych instytutach badawczych i szpitalach pod kontrolą lekarzy dermatologów oraz ekspertów z innych dziedzin. Do każdego preparatu marki Pharmaceris podchodzimy indywidualnie, starając się by spełniał oczekiwania wymagającej skóry i przede wszystkim przynosił oczekiwane rezultaty działania oraz przywracał skórze uczucie komfortu i zdrowy wygląd.

 

.

o-nas

Pharmaceris – marka godna zaufania

Dowodem uznania wysokiej skuteczności i bezpieczeństwa preparatów marki Pharmaceris są od lat miliony wiernych i zadowolonych konsumentów, a także wysoki poziom zaufania do marki lekarzy specjalistów: dermatologów, pediatrów i farmaceutów, ginekologów i położnych, którzy polecają ją swoim pacjentom.

Specjalistyczne dermokosmetyki Pharmaceris wielokrotnie uzyskały prestiżowe nagrody i wyróżnienia zarówno na polskich, jak i zagranicznych rynkach.

Potwierdzona wysoka skuteczność i bezpieczeństwo.
Polecane przez dermatologów.

*To jest wyrób medyczny.
Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.